© Mello

Výsledky

Screamers - Devils 9:3 (1:0)(3:2)(5:1)

S predposledným tímom súťaže, Devils-om, sme chceli opäť po 35 dňoch okúsiť chuť vížazstva. S Devilsom sme v ligovom zápase neprehrali od 9.3.2002, pričom z posledných 10 vzájomných duelov sme sa tešili z víťazstva osemkrát a dva razy sa stretnutie skončilo nerozhodne, čo naznačovalo, že favoritom sme práve my. Úlohu favorita sme nakoniec aj s menšími problémami zvládli a naplno bodovali...

Zápas začal trošku rozpačito z oboch strán. Nevedeli sme prekonať prehustenú obranu súpera, ktorý hrozil najmä z protiútokov. Recept na brankára hostí našiel strelou z ostrého uhla Pagáč, ktorý bol jediným strelcom prvej časti.

Druhé dejstvo bolo z našej strany o niečo lepšie, i keď sme sa nevyvarovali chybám, ktoré naštastie pre nás súper nestrestal. Gólovú poistku pridal Kačala, ktorý sa dobre zorientoval v skrumáži pred bránou. Diabli dostali šancu v presilovej hre, ktorú chladnokrvne premenili. Na rade sme boli opäť my a zásluhou Molnára a Pomietla sme odkočili na rozdiel troch presných zásahov, no súper do prestávky stihol ešte raz skórovať, keď využil jedno zo svojich prečíslení.

Záverečná tretina bola už jasne v našej réžii, keď sme súpera jasne prehrali a pridali ďalších päť gólov z hokejok Pomietla, Ivan J., Ziavku a dvakrát Krasza. Diabli stihli už len uzavrieť skóre na konečných 9:3 v ich neprospech...

Góly: Pomietlo 2x, Ivan J., Ziavka, Krasz 2x, Molnár, Kačala, Pagáč