© Mello

Výsledky

Screamers - Šaca 10:2 (3:0)(3:1)(4:1)

V 16. kole sme si zmerali sily s tímom z prímetskej časti Šaca. Tá sa v poslednej dobe výsledkovo trápi, čo sme chceli využiť na naše víťazstvo. To sa nakoniec zrodilo až prekvapujúco ľahko, keď súper ťahal od začiatku za kratší koniec a domov cestoval s desaťgólovou nádielkou...

Od úvodného buly sme držali opraty zápasu v rukách. Aj keď sme si vypracovali niekoľko šancí, ujala sa až strela Molnára v polovici tretiny. Už o pár minút bol rozdiel trojgólový, keď dvomi strelami do šibenice nedal šancu brankárovi Šace Ivan. J. Súper aj napriek presilovej hre a niekoľkým dobrým šanciam neskoróval a tak sme sa po prvej tretine tešili z vedenia.

Prostredná päťnásťminútovka bola zlomová a to najmä jej prvých päť minút. V rozmedzí štyroch minút sme totiž skórovali opäť trikrát, menovite Hunčár, Pagáč a Ziavka a skóre už z pohľadu Šace vyzeralo hrozivo, 0:6. V nasledujúcich minútach sme nevyužili množstvo šancí, čím sme stále ešte živili drobnú šancu súpera na úspech. Svoj prvý presný zásah do čierneho si Šaca pripísala až v poslednej minúte druhej časti, no viac toho nestihla.

Záverečnú tretinu odštartovala presilová hra "bielo-čiernych", ktorú dokonca 3 sekundy pred jej záverom aj využili. Naštastie rastúce pochybnosti sme zatĺkli siedmym gólom v podaní trojgólového Ivana J.. Po tomto momente sa zápas už len dohrával, pričom sme pridali ďalšie tri góly z hokejok Hunčára, Ziavku a Pagáča, čím sme zaokrúhlili výsledok na 10 a zaznamenali dôležité dva body...

Góly: Molnár, Ivan J. 3x, Pagáč 2x, Ziavka 2x, Hunčár 2x