© Mello

Výsledky

Screamers - Vranovská 20-ka 13:2 (3:1)(4:1)(6:0)

Proti nováčikovi súťaže z Vranova sme očakávali ťažký zápas, keďže v minulom kole uchmatli všetky body Prešovu a vo vzájomnej konfrontácii nás v lete zdolali na jednom z turnajov po presvedčivom výkone 3:0. Očakávania sa ale nenaplnili a súpera sme poslali domov s vysokou prehrou.

Po úvodných minútach oťukávania sme pritlačili na "pílu", výsledkom čoho bol gól z hokejky skúseného Janočka. V zápätí sa dostal k slovu aj súper, keď sme trestuhodne nechali hráča súpera, ktorý si vychutnal bezmocného Jeníka. Po tomto momente sme hru ešte zrýchlili, pridali na dôraze a odzrkadlilo sa to aj na skóre. 3:1.

V druhej tretine sa nám ďalej všetko darilo, nevynimajúc koncovku. Pridali sme ďalšie štyri góly, no súper kontroval aspoň skorigovaním stavu.

Tretie dejstvo poznačilo hneď vylúčenie Janočka na 5+DKZ a následne za protesty dostal osobný trest Pagáč a rysovala sa šanca súpera. Aj piati sme tento moment ustáli bez ujmy, naopak v oslabení sme pochovali nádeje súpera prečíslením 2 na 1 zakončeným Pomietla. V zápätí sme aj my dostali možnosť dvoch presilových hier v rade, ktoré sme využili a taktiež sme pridali ešte niečo naviac. Konečný výsledok 13:2.

Góly: Pomietlo 5x, Krasz, Hunčár 2x, Molnár, Klímek 2x, Janočko, Ziavka