© Mello

Výsledky

Screamers - United 5:10 (3:4)(1:4)(1:2)

V siedmom kole nám žreb pridelil napríjemný United. Aj keď sme v poslednom vzájomnom zápase v rámci Klobása Cupu dominovali my, favoritmi boli oranžovo-modrí, ktorí nenachali nič na náhodu a poľahky si s nami robili, čo chceli, čo logicky viedlo k ich zaslúženému víťazstvu...

Začiatok zápasu poznačil neskorý príchod brankára Unitedu a tak prvú minútu musel súper odohrať bez brankára, čo sme hneď využili na vedenie 1:0 strelou Ivana J. United dokázal hneď odpovedať, no vedenie na našu stranu ešte raz zabezpečil Ziavka. Potom sme z ihriska doslova zmizli, kopili sme individuálne chyby a united si s nami robil čo chcel, čo sa odzrkadlilo na skóre, ktoré ešte skorigoval do prestávky opäť Ivan J.

Druhá päťnásťminútovka bola o tom istom. My sme nabíjali súperovi na góly a ten si s ponúknutými šancami vedel poradiť. Zaostávali sme vo všetkom, no rozdiel bol predovšetkým v súbojoch 1 na 1, kde sme zlyhávali na plnej čiare. Z pár šancí, čo sme si vypracovali sme využili len jednu zásluhou Pomietla.

Tretiu tretinu sme ešte verili v skorigovanie výsledku, ale veľmi rýchlo sme z toho vytriezveli a jediný gól z hokejky Pomietla znamenal konečnú prehru 5:10.

Góly: Pomietlo 2x, Ivan J. 2x, Ziavka