© Mello

Výsledky

Screamers - Alpan 3:7 (0:4)(1:1)(2:2)

V dohrávanom zápase 9. kola, ktorý nám ostal ešte z jesennej čast,i sme sa stretli so zástupcom Michalovského hokejbalu, Alpanom. Aj keď to bol herne vyrovnaný zápas, Alpan nás porazil lepšou efektivitou v koncovke a to najmä v úvodnej tretine...

V prvom dejstve sme sa pomaly rozbiehali, čo súper náležite trestal hneď v úvodných striedaniach a dostal sa do dvojgólového vedenia. Následne sme mali niekoľko šancí aj my, ale brankár súpera odolal. Nedáš dostaneš sa okamžite potvrdilo a to hneď dvojnásobne, keď už na tabuli svietilo 0:4.

Druhú tretinu sme sa konečne dostali do tempa, neraz sme súpera dostali pod veľký tlak, ale stále bez gólového efektu. Naopak súper neotáľal a zasadil nám piaty kúsok. Gólový učet zápasu z našej strany otvoril v druhej polovici stretnutia nechytateľnou strelou Molnár, no na viac gólov sme sa už v prostrednej časti nezmohli.

Poslednú päťnásťminútovku sme odštartovali bravúrne, keď hneď v úvodnej minúte skorigoval na 2:5 Kačala a o pár okamihov na to, sa k nemu pridal aj Hunčár, ktorý využil chvíľkovú nekoncentrovanosť obrany súpera. Do Alpanu sme sa potom zahryzli, ale ako po vačšinu zápasu, strieľali sme slepými nábojmi. Alpan so svojou útočnou silou nenechal na seba dlho čakať a dvomi gólmi pochoval akúkoľvek nádej z našej strany. Zápas sa 3 minúty pred koncom nakoniec aj predčasne ukončil, keď sa boxerskou vložkou od nás prezentoval Kačala po zákernom ataku zozadu od Zuhana z mužstva Alpanu. Oboch čaká disciplinárne konanie s neurčitou dĺžkou zákazu hrania...

Góly: Molnár, Kačala, Hunčár